Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Рішенням Кам’янської районної ради від 23.12.2016 № 14-20/VII затверджено список присяжних, які постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція Кам’янського районного суду Черкаської області.
Статтею 63 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» від 02 червня 2016 року № 1402- VІІІ визначено статус присяжного.
Відповідно до статті 64 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» від 02 червня 2016 року № 1402- VІІІ список присяжних затверджується на три роки і переглядається в разі необхідності для заміни осіб, які вибули зі списку, за поданням територіального управління Державної судової адміністрації України.
Виходячи з вище викладеного, список присяжних затверджено на три роки – з 23 грудня 2016 року по 22 грудня 2019 року.
Відповідно до підпункту ґ) пункту 1 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 року №1700-VІІ присяжні (під час виконання ними обов’язків у суді) є особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
Відповідно до частини 2 статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 року №1700-VІІ особи, зазначені у пункті 1, підпунктах "а" і "в" пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, які припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями.
У ЗВ’ЯЗКУ З НАВЕДЕНИМ, КАМ’ЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗВЕРТАЄ УВАГУ ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ПОДАННЯ ПРИСЯЖНИМИ ДЕКЛАРАЦІЇ СУБ’ЄКТА ДЕКЛАРУВАННЯ, ЯКИЙ ПРИПИНЯЄ ДІЯЛЬНІСТЬ, ПОВ’ЯЗАНУ З ВИКОНАННЯМ ФУНКЦІЙ ДЕРЖАВИ АБО МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, НЕ ПІЗНІШЕ ДНЯ ТАКОГО ПРИПИНЕННЯ, ТОБТО ДО 22 ГРУДНЯ 2019 РОКУ.
Декларація суб’єкта декларування, який припиняє діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, охоплює період, який не був охоплений деклараціями, раніше поданими таким суб’єктом декларування, та містить інформацію станом на останній день такого періоду.
Форма декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування затверджені рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 10 червня 2016 року №3.
Декларація та повідомлення заповнюються та подаються особисто суб’єктом декларування на офіційному веб-сайті НАЗК за посиланням https://nazk.gov.ua/через власний персональний електронний кабінет суб’єкта декларування в системі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, шляхом заповнення відповідної електронної форми.
На офіційному веб-сайті НАЗК є роз'яснення щодо заповнення електронних декларацій та навчальне відео із заповнення декларацій у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування".
Звертаємо Вашу увагу також на те, що 07.11.2018 набрав чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги», а Закон України «Про електронний цифровий підпис» втратив чинність. Будь ласка, враховуйте це при отриманні кваліфікованого електронного підпису.
Додатково повідомляємо, що для початку заповнення вказаної декларації необхідно перейти на веб-портал НАЗК https://portal.nazk.gov.ua/login та авторизуватись за допомогою особистого ключа ЕЦП (електронного цифрового підпису) або КЕП (кваліфікований електронний підпис) та ввести актуальну адресу електронної поштової скриньки (бажано використовувати поштові скриньки доменних зон «ua», «net» або «com»).
Просимо звернути увагу, що порушення вимог фінансового контролю, умисне недекларування або декларування недостовірної інформації є корупційними правопорушеннями, за які передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність. Наслідки порушення вимог фінансового контролю визначені у статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а декларування недостовірної інформації або умисне неподання декларації суб'єктом декларування - у статті 366-1 Кримінального кодексу України.
У разі притягнення суб’єкта декларування до відповідальності за неподання, несвоєчасне подання декларації або в разі виявлення у ній недостовірних відомостей суб’єкт декларування зобов’язаний подати відповідну декларацію з достовірними відомостями.